مانی محرابی

بازاریابی سیاسی فرایندی است که ارتباط بین یک سازمان یا فرد سیاسی و جامعه را تعیین می‌کند و در این زمینه، ابزارها و تکنیک‌های بازاریابی برای اطلاع‌رسانی، انگیزش مخاطبان و بالا بردن شناخت افراد درباره اهداف سیاسی به کار گرفته می‌شوند.

 

در بازاریابی سیاسی انتخابات، این فرایند به شگل خاص در مواجهه با چالش‌ها و رقابت شدید مربوط به یک انتخابات خاص صورت می‌پردازد. از تبلیغات تلویزیونی و رادیویی گرفته تا استفاده از شبکه‌های اجتماعی، همه ابزارها به کار گرفته می‌شوند تا نامزدها یا احزاب بتوانند پیام‌های خود را به جامعه ارائه دهند. در این فرایند، ابزارهای تحلیل داده و نظارت بر اخبار نقش مهمی دارند تا بازاریابان سیاسی بتوانند نیازهای جامعه را بهتر درک کرده و به نتایج موثرتری دست یابند.

 

استراتژی‌های تخصصی، ایجاد ارتباط مستقیم با مردم و تاکتیک‌های مناسب در زمینه‌های مختلف نیز در بازاریابی سیاسی انتخابات اهمیت دارند. بازاریابان موفق می‌توانند تاثیرات بزرگی در نتیجه انتخابات داشته باشند.

 

شما مخاطبین گرامی از سه طریق می‌توانبد نسبت به دریافت آموزش‌های بازاریابی سیاسی انتخابات توسط مانی محرابی به عنوان نخستین مدرس رسمی بازاریابی سیاسی انتخابات در ایران و نویسنده نخستین کتاب فارسی زبان تخصصی در زمینه فوق، اقدام نمایید.

 

جهت دریافت کتاب بازاریابی سیاسی انتخابات اثر مانی محرابی منتشر شده توسط انتشارات اندیشکده روابط بین الملل می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی کتاب گیسوم اقدام نمایید.

کتاب فوق، نخستین مرجع و اثر نوشتاری تخصصی به زبان فارسی در زمینه آموزش بازاریابی سیاسی انتخابات در ایران می‌باشد که در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در سال ۱۴۰۲ به طور رسمی رونمایی شد.

گزارش روزنامه آسیا در زمینه انتشار کتاب بازاریابی سیاسی انتخابات.

گزارش پایگاه خبری تحلیلی تفاهم نیوز در مورد انتشار کتاب فوق.

 

برای دریافت آموزش بازاریابی سیاسی انتخابات اثر مانی محرابی شما را به مرجع تخصصی آموزش‌های آنلاین مکتب خونه ارجاع می‌دهیم.

این دوره آموزشی، نخستین دوره آموزش رسمی بازاریابی سیاسی انتخابات در کشور ایران محسوب می‌شود.

 

جهت مشاهده آموزش‌های رایگان بازاریابی سیاسی انتخابات اثر مانی محرابی نیز می‌توانید به صفحه آپارات گروه مطالعات بازاریابی آویژه مراجعه نمایید.

 

مخاطبین محترم جهت دریافت مشاوره یا آموزش در زمینه بازاریابی سیاسی انتخابات می‌توانند از طریق صفحه تماس اقدام نموده و درخواست خود را ارسال نمایند.